Pejabat Datuk Bandar
Lihat Lagi >
YBhg. Datin Paduka TPr. Noraini binti Roslan

YBhg. Datin Paduka TPr. Noraini binti Roslan

D.S.I.S., P.P.T.
Datuk Bandar
Telefon
03-3371 5882
Alamat emel
datukbandar@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 6535
Pejabat Timbalan Datuk Bandar
Lihat Lagi >
YBrs. Tuan Mohd Zary Affendi bin Mohd Arif

YBrs. Tuan Mohd Zary Affendi bin Mohd Arif

Timbalan Datuk Bandar
Telefon
03-3372 7393
Alamat emel
zary@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 6535
Jabatan Khidmat Pengurusan
Lihat Lagi >
Puan Nurul Huda binti Bahrom

Nurul Huda binti Bahrom

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 1502
Alamat emel
nurulhuda.bahrom@mbdk.gov.my
Faks
03-3372 0344
Jabatan Kewangan
Lihat Lagi >
Encik Mohd Fairus bin Ali

Mohd Fairus bin Ali

Timbalan Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 2401
Alamat emel
fairus.ali@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 6645
Jabatan Kejuruteraan
Lihat Lagi >
Encik Zamri bin Othman

Zamri bin Othman

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 3201
Alamat emel
zamri.othman@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 6253
Jabatan Perancang Bandar
Lihat Lagi >
Puan TPr. Yusrina binti Mohamad Yusof

TPr. Yusrina binti Mohamad Yusof

Pengarah
Telefon
03-3375 7833
Alamat emel
yusrina.yusof@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 0690
Jabatan Bangunan
Lihat Lagi >
Puan Haslinda binti Mohd Rantam

Haslinda binti Mohd Rantam

Timbalan Pengarah
Telefon
03-3375 7801
Alamat emel
haslinda.rantam@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 0685
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Lihat Lagi >
Puan Sr. Long Shalawati binti Mohd Sahit

Sr. Long Shalawati binti Mohd Sahit

Timbalan Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 5101
Alamat emel
shalawati.sahit@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 9418
Jabatan Undang-Undang
Lihat Lagi >
Puan Zulina binti Yahya

Zulina binti Yahya

Pengarah
Telefon
03-3375 8025
Alamat emel
zulina.yahya@mbdk.gov.my
Faks
03-3370 1059
Jabatan Kemasyarakatan
Lihat Lagi >
Encik Azhar bin Samsudin

Azhar bin Samsudin

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 4114
Alamat emel
azhar.samsudin@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 0875
Jabatan Penguatkuasa
Lihat Lagi >
Encik Andry Arman bin Masrom

Andry Arman bin Masrom

Pengarah
Telefon
03-3374 8845 sambungan 116
Alamat emel
andry.masrom@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 2169
Jabatan Pelesenan
Lihat Lagi >
Puan Zate Aziana binti Abdul Rahman

Zate Aziana binti Abdul Rahman

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 6301
Alamat emel
zate.rahman@mbdk.gov.my
Faks
03-3372 4591
Jabatan Perkhidmatan Persekitaran
Lihat Lagi >
Encik Zaireezal bin Ahmad Zainuddin

Zaireezal bin Ahmad Zainuddin

Pengarah
Telefon
03-3372 4820 sambungan 102
Alamat emel
zaireezal.zainuddin@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 7071
Jabatan Landskap dan Rekreasi
Lihat Lagi >
Puan Azzura binti Zainal

Azzura binti Zainal

Timbalan Pengarah
Telefon
03-3375 7867
Alamat emel
azzura.zainal@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 0702
Jabatan Komunikasi Korporat
Lihat Lagi >
Puan Norfiza binti Mahfiz

Norfiza binti Mahfiz

A.I.S.
Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 1236
Alamat emel
norfiza.mahfiz@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 4644
Jabatan Teknologi Maklumat
Lihat Lagi >
Puan Nor Hasyimah binti Tamziz

Nor Hasyimah binti Tamziz

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 1101
Alamat emel
norhasyimah.tamziz@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 1909
Jabatan Kesihatan
Lihat Lagi >
Encik Azmi bin Muji

Azmi bin Muji

Pengarah
Telefon
03-3375 5555 sambungan 7301
Alamat emel
azmi.muji@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 5634
Jabatan Pusat Setempat
Lihat Lagi >
Puan Maizura binti Madzalan

Maizura binti Madzalan

Pengarah
Telefon
03-3375 7872
Alamat emel
maizura.madzalan@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 0695
Jabatan Pesuruhjaya Bangunan
Lihat Lagi >
Encik Sr. Amran bin Abdullah Hadi

Sr. Amran bin Abdullah Hadi

Pengarah
Telefon
03-3375 7925
Alamat emel
amran.hadi@mbdk.gov.my
Faks
03-3370 1263
Bahagian Audit Dalam
Lihat Lagi >
Puan Normah binti Zainul Abideen @ Zainol

Normah binti Zainul Abideen @ Zainol

Ketua Bahagian
Telefon
03-3375 8049
Alamat emel
normah.abideen@mbdk.gov.my
Faks
03-3370 1489
Bahagian Ukur Bahan
Lihat Lagi >
Puan Suziana binti Fiee

Suziana binti Fiee

Ketua Bahagian
Telefon
03-3375 8010
Alamat emel
suziana.fiee@mbdk.gov.my
Faks
03-3373 1960
Unit Integriti
Lihat Lagi >
Puan Siti Samiha binti Samion

Siti Samiha binti Samion

Ketua Unit
Telefon
03-3375 5555 sambungan 3208
Alamat emel
samiha.samion@mbdk.gov.my
Faks
03-3371 6535